Informacje o filmie

W Los Angeles kasjerka Audrey Stockton przeżywa swoje urodziny zmartwione po tym, jak jej chłopak Drew porzucił ją przez SMS-a. Jej charyzmatyczny najlepszy przyjaciel i współlokator Morgan przekonuje ją do spalenia rzeczy Drew i wysyła mu wiadomość jako ostrzeżenie. Bez wiedzy Audrey Drew jest agentem rządowym ściganym przez mężczyzn próbujących go zabić. Obiecuje wrócić i prosi Audrey, aby w międzyczasie nie paliła jego rzeczy. W swojej pracy Audrey flirtuje z mężczyzną, który prosi ją, by odprowadziła go do samochodu. Na zewnątrz on i kolega zmuszają ją do furgonetki i mówi jej, że jest Sebastianem Henshawem i że Drew pracuje dla CIA. i zaginął. Audrey twierdzi, że nie miała wiadomości od Drew, a kiedy wraca do domu, mówi Morganowi, że Drew jest szpiegiem. Drew wraca do mieszkania Audrey, aby odzyskać swój dobytek, w tym trofeum za drugie miejsce, które zdobył w grze fantasy football. Ludzie wkrótce zaczynają strzelać do mieszkania, a Drew mówi Audrey, że jeśli coś mu się stanie, musi pojechać do Wiednia i przekazać trofeum jego kontaktowi. Drew zostaje następnie zamordowany przez mężczyznę, którego Morgan spotkał wcześniej w barze, który sam jest szpiegiem; Morgan następnie wypycha go z balkonu na śmierć, zanim będzie mógł zaatakować Audrey.

Spodziewałem się zabawy i śmiechu i dokładnie to otrzymałem. Wszyscy dobrze grali swoje role, zwłaszcza Kate McKinnon, która jest przezabawna i Sam Heughan, którego jestem wielkim fanem. Jeśli chodzi o fabułę, cóż, jest trochę naciągana, ale można się tego spodziewać w dzisiejszych komediach, te dziwne wątki jakoś działają. Nigdzie nie jest super, ale to przyzwoity zegarek na popołudnie. Jestem przyzwyczajony do oglądania tego typu komedii, więc zasadniczo oceniam je według tego, czym są. Po prostu się z tym zgodziłem.

Mariusz Pawlak

Co sprawdziło się dla mężczyzn (głównie w latach 80. i 90.) w „gatunku” filmu Buddy Cop (to właściwie nie jest gatunek, ale łapiesz mój dryf). Teraz niektórzy mogą uważać, że to podmuch z przeszłości i to albo działa na korzyść filmu, albo przeciwko niemu. Jedno jest pewne: jest dość sprośny, podobnie jak wiele innych komedii tego samego stylu/planu. Jest tam chemia i chociaż niektóre rzeczy mogą być irytujące (a konkretnie postać Kate), argumentuję, że wszystkie prace są na korzyść filmu. I jest rzeczywistością podwyższoną, nawet jeśli czasami ugruntowuje się i pozostaje w rzeczywistości. Jest to więc mieszanka obu, naprawdę dobra. A niektóre rzeczy są po prostu zabawne. Komedia jest zawsze w oku patrzącego, więc może różnić się od Twojego gustu - wciąż jest więcej niż dobrze zrobione

Monika Szczepańska

Zwiastun

Podobne filmy