Życie nie zawsze jest takie jak w filmach. Miłość nie zawsze jest od pierwszego wejrzenia. Bardzo często związek rozwija się powoli i między „chłopak spotyka dziewczynę” a „chłopiec dostaje dziewczynę” mija wiele lat. Hum Tum to odświeżające spojrzenie na odwieczną walkę płci, która śledzi życie Karan (Saif Ali Khan) i Rhei (Rani Mukerji). Karan jest rysownikiem, a jego postacie „Hum” i „Tum” odzwierciedlają jego spojrzenie na dziwne relacje miłości i nienawiści między mężczyznami i kobietami. Rhea jest wrażliwa, dobrze wychowana i pewna siebie. Potrafi dać tyle, ile może i nie boi się przeciwstawiać mężczyznom. Początkowo mają ze sobą bardzo niewiele wspólnego. Ale, jak chciałoby życie, ich ścieżki krzyżują się i w ciągu dekady ich związek ewoluuje, od nienawiści do wzajemnego szacunku, przyjaźni i wreszcie - w kinowym wszechświecie, który oferuje proste scenariusze do złożonych relacji między mężczyznami i kobiety. Hum Tum to nowe spojrzenie na próby i udręki „każdego mężczyzny” i „każdej kobiety” oraz ich próby wzajemnego zrozumienia.

Hum Tum to niezwykle nowoczesna i beztroska komedia romantyczna. Jest bardzo dobrze wyreżyserowany, pięknie nakręcony, interesujący i zabawny. Kunal Kohli bardzo dobrze przedstawia świat młodych Hindusów, którzy z pasją i niezależnością podróżują po świecie i żyją swoim indywidualnym życiem. Przedstawienie relacji między bohaterami filmu, zwłaszcza głównego bohatera, Karana i Riyi, jest oszałamiające połączenie komedii i dramatu emocjonalnego. Film porusza się w stałym tempie, animowane postacie „Hum” i „Tum” są naprawdę zabawne, muzyka jest odpowiednio pikantna, zdjęcia i montaż są doskonałe, a cała koncepcja podążania za relacją nienawiści do miłości dwóch młodych ludzi przez okres kilku lat w wielu różnych krajach, jest odświeżające i przekonujące. Film opiera się na prawdziwie elektryzującej chemii między dwoma głównymi bohaterami, Saif Ali Khan i Rani Mukherjee. Mukherjee jest bardzo atrakcyjna i naturalna i znakomicie gra przez cały film, ale to Saif Ali Khan kradnie show. Wcielając się w modnego, dowcipnego, beztroskiego, ale wdzięcznego kobieciarza, Khan wydaje się być skrojony na miarę do roli Karana, co daje mu szerokie pole do popisu jego doskonałego wyczucia czasu i niespotykanych wcześniej umiejętności aktorskich. Występuje z naturalną łatwością, nasycając partię odpowiednią ilością głębi, dowcipu i energii, i zawsze wydaje się tak realny i swobodny, że można słusznie wywnioskować, że nikt inny nie byłby w stanie zrobić tego tak dobrze jak on. To wyjątkowy, niezapomniany spektakl i według mnie jeden z największych spektakli komediowo-dramatycznych w historii. Jako wsparcie, Rishi Kapoor jest bardzo przyjemny w jednym ze swoich najlepszych i najzabawniejszych występów. Kirron Kher jest wybitna i po prostu przezabawna w całkowicie komiksowej części jako głośna i kochająca matka. Rati Agnihotri jest tak piękna jak zawsze w mniejszej części, a Jimmy Shergill i Isha Koppitar zapewniają świetne wsparcie. Ścieżka dźwiękowa, jak już wspomniano, doskonale wpisuje się w nastrój filmu; tytułowa piosenka jest szczególnie piękna. Proszę zauważyć, że Hum Tum zdecydowanie nie jest zdzierstwem z Kiedy Harry poznał Sally, jak niektórzy sugerowali. Istnieje kilka drobnych podobieństw w ogólnej koncepcji, ale nic więcej niż tylko to, i ma prawie własną historię. Wreszcie Hum Tum to piękny i niezapomniany film. Jest zarówno bardzo zabawny, jak i poruszający, a ogólnie jest to poruszający obraz, który zawsze może być świetnym zegarkiem dla całej rodziny.

Adrian Borowski

Podobał mi się Hum Tum. Ku zaskoczeniu nikogo, Saif i Rani wykonali świetną robotę. Nie sądzę, żeby ktokolwiek miał lepsze wyczucie komiksu niż Saif. Jest urodzonym aktorem. Rani zawsze bardzo ciężko pracowała. Piosenki były świetne. Szczególnie podobał mi się utwór Mere Dil Vich Hum Tum i utwór tytułowy. Podobnie jak wszystkie inne filmy Yash Raj, ten film ma bardzo świeże uczucie. Byłem raczej zachwycony widząc wszystkie gościnne występy. Byłem tego zupełnie nieświadomy. Naprawdę nie jestem fanem Rishiego Kapoora. Nie wiem dlaczego, ale bardzo go irytuje. Po prostu nie wydaje mi się aż tak przekonujący. Kreskówki stały się naprawdę irytujące. To dziwne, że w środku filmu z prawdziwymi ludźmi nagle zaczynasz oglądać postacie z kreskówek. Na szczęście w drugiej połowie karykatury nieco ucichły. Trochę denerwuje też to, że film trwa ponad dziewięć lat. Co pół godziny jest napisane „3 lata później”, „1 rok później”, „4 lata później”. Będąc filmem Yash Raj, moje oczekiwania wobec tego filmu były bardzo wysokie, ale nadal mi się podobał. To pełna zabawy komedia romantyczna.

Matylda Mazur

Oglądanie go po raz dziesiąty, znając wszystkie koncerty, sytuacje, śmieje się, ale czekam, wciąż mogłem się uśmiechać, cieszyć się ofertą i wypuścić moje endorfiny w lalkach! Mam nadzieję, że to nie wymaga wyjaśnień!!! Film, który wyróżniał się w każdym dziale, ale w większości zostanie zapamiętany w nadchodzących czasach, o hipnotyzującej chemii między główną parą. jego komiczne wyczucie czasu, jego emocjonalny wybuch lub najlepsza część, tj. ta cudowna para na ekranie z utalentowanym rani, facet po prostu rządzi!! Zasługuje na wszystkie pochwały, które pojawiają się na jego drodze.. Ale gwiazdą serialu jest chyba nikt inny jak rani i reżyser Kunal Kohli i facet powyżej.. Świetny reżyser to taki, który jest w stanie wydobyć się z nagradzanych występy z jego kasty i tutaj, on przoduje.. Chociaż temat filmu jest mocno inspirowany innym kultowym klasykiem „kiedy Harry poznał Sally”, ale pamiętaj, porównanie się kończy.. Kunal kohli z jego piękną, inteligentną reżyserią, dowcipnymi dialogami z odpowiednią ilością humoru i emocji dostarcza wspaniałe dzieło sztuki, film, którego na pewno nie możesz przegapić Oooch, jak mogłem o niej zapomnieć, jest taką świetną aktorką, solidną jak skała performerką, która już była za kilkoma świetnymi filmami. Oglądaj krok po kroku jej mecz z koleżanką, jej wyglądem, jej osobowością, emocjami, gniewem, ojej, ma wszystko w książce Ona jest rytmem filmu. Rishi sir w swoim rozszerzonym wyglądzie pozostawia niezaprzeczalną obecność, szukaj jego komiksowego wyczucia czasu.. i zawsze niezawodna pani Kher, jak zawsze sprawia, że ​​każda rola jest tylko jej, ale to wszystko nie byłoby możliwe bez scenariusza i nawet jeśli słabnie trochę pośrodku, ale chłopcze, daje aktorom wiele do odegrania, pełen zwrotów akcji ..., z niezrównanymi mądrymi dialogami, .. Uchwycony zadziwiająco dobrze ... film ma również zasługi dla tych kreskówek, które pojawiają się na regularne odstępy czasu i są całkiem dobre, mówią wiele rzeczy Piękna, spokojna muzyka utalentowanego duetu, ale do tej pory nie nagrodzona jedną nagrodą za film.. Alkaji po prostu uwodzi cię tym śpiewaniem tego tytułowego utworu. ta zaaranżowana scena ślubu, pięknie zagrana To nie jest opłata, której można przegapić .. Trzeba obejrzeć .. 9/10

Józef Włodarczyk

Podobne filmy

Do zakochania jeden krok

Finding Your Feet

Kiedy ją spotkałem

Jab We Met