Żonaty od dziesięciu lat, w pełnym kryzysie, myśli o rozwodzie. Ale po nieudanym eksperymencie naukowym nagle znajdują jedno w ciele drugiego.

Bardzo mi się podobał ten film. Jest wiele komedii o zamianie ciał, ale ta była wspaniała, lepsza niż większość, które widziałem. Historia jest naprawdę dobra. Ma w sobie dużo humoru i wiele wspaniałych chwil. Poza tym ma też wiele uczuć i sprawiło, że naprawdę chciałam na kilka dni zamienić się umysłami z mężem! Wspaniale jest patrzeć, jak zaczynają się lepiej rozumieć. Aktorstwo jest moim zdaniem idealne. Oboje pokazali zachowanie i gesty płci przeciwnej bardzo wiarygodne.

dr Eryk Przybylski

Simone Godano doszła do wniosku, że pomysł zamiany osobowości może zostać powtórzony jako jej pierwszy film MOGLIE E ​​MARITO / ŻONA I MĄŻ. Nie byłam taka pewna. Na początek macho Pierfrancesco Favino (SUBURRA) i elegancka Kasia Smutniak (PERFETTI SCONOSCIUTI / PERFECT STARNGERS) wydają się mało prawdopodobnymi pretendentami do odwrócenia płci, ale to właśnie napędza film. Wewnętrzny Favino, który musi pogodzić się z całowaniem zewnętrznego Favino z trzydniowym wzrostem brody, znajduje się w tym samym podejrzanym obszarze, co vintage TURNAROUND Hala Roacha, ale uwzględniają możliwości, a bohaterowie, którzy lubią się całować, to jedna z najzabawniejszych części filmu. On jest naukowcem próbującym wyprodukować maszynę, która będzie przenosić wspomnienia od jednej osoby do drugiej, a ona jest elegancką osobowością telewizyjną. Ich małżeństwo jest na włosku, gdy jego maszyna je wymienia. Jest teraz znana, niespokojna komedia jej aktorskiego rzeźnika i jego trzepotania, ale udaje im się wywołać śmiech wewnętrznego Pierfrancisco siedzącego z rozstawionymi nogami, odsłaniającego majtki w jej programie telewizyjnym i przenoszącego się do mieszkania Valerio Aprei, podczas gdy Kasia jest oburzona, że ​​pakuje śmieci jedzenie w jej szczupłe ciało i pozwalanie dziecku karmić piersią po odstawieniu od piersi. Utwór zyskuje nieco większą przyczepność, gdy para musi użyć swoich starych zestawów umiejętności, aby rozwiązać problemy, które spowodowały, ale zakończenie, gdy oboje muszą wyrazić, co przegapią, jeśli transfer zostanie odwrócony, jest w rzeczywistości dość wzruszające. Najlepsze błyszczące europejskie wartości produkcyjne umieszczają postacie w wiarygodnych warunkach domowych, laboratoryjnych i telewizyjnych. Intrygujące, aby zastanowić się, czym różni się pierwsza reżyserka w tym cyklu.

doc. Mateusz Nowakowski

Podobała mi się pierwsza scena na terapii par: świetna muzyka, dobre aktorstwo, fajny wybór piosenek, pięknie zmontowany itp. Pomysł nie jest nowy, ale zwiastun był obiecujący. A potem dostaliśmy komedię opowiadającą głównie o punkcie widzenia męża. Co jest rozczarowujące i sprawia, że ​​żarty są nieco przewidywalne. Tampon był całkowicie wymuszony. Mam na myśli lekarza, który nie wiedziałby, jak go używać? Chirurg, który nie umiałby odczytać autowskazówki? Ach, przegapili tyle dobrych dowcipów! Smutniak był genialny: gesty rąk, postawa, ale Favino trochę przesadził (ojej, jest przystojny jak zwykle). Dla mnie żona nie wyszła na terapię jak jęcząca suka, ale w chwili, gdy zamienili się ciałami, Favino zaczął mówić wysokim głosem i był przesadnie teatralny. Myślałem, że przestanie, kiedy oboje się uspokoją i uznają fakt zamiany myśli, ale nie. W sumie nie było źle, ale tak właśnie mówimy o pojemnikach z lodami, które kupiliśmy w supermarkecie, ponieważ byliśmy leniwi, żeby odwiedzić tę pyszną włoską lodziarnię cztery przecznice dalej.

Krzysztof Michalski

Zwiastun

Podobne filmy