Grupa ekscentrycznych zabójców ma dość Gunthera, największego zabójcy na świecie, i postanawia go zabić, ale ich plan zamienia się w serię nieudanych potyczek, ponieważ Gunther wydaje się zawsze być o krok do przodu.

Moja rada: jeśli masz to zobaczyć, zacznij od niskich oczekiwań i nie spodziewaj się zbyt wielu scen z Arnoldem. Wszystkie sceny z nim są po prostu zabawne i wynagrodzą cię, jeśli jesteś fanem Arniego. Ten film zdecydowanie nie stara się traktować siebie poważnie. Jest to ładnie nakręcona komedia, z akcją i znajomymi twarzami. I ma świetne zakończenie wraz z jeszcze większymi napisami końcowymi. Poczekaj i posłuchaj końcowych napisów, a będziesz pozytywnie zaskoczony. 8/10 za wysiłek i naprawdę zabawne chwile z Arnoldem.

Ewelina Majewska

KILLING GUNTHER to niesłusznie opłakiwana komedia mockumentalna w stylu CO ROBIMY W CIENIACH i BIURZE. Film śledzi grupę idiotycznych zabójców, którzy próbują pokonać legendarnego rywala. Główny problem, jaki mam z tym, polega na tym, że zwiastun i reklamy sprawiają, że wygląda to jak film Arnolda Schwarzeneggera, podczas gdy w rzeczywistości ogranicza się on do rozszerzonego występu w ciągu ostatnich piętnastu minut. Oczywiście Arnie jest świetny; jego umiejętność śmiania się z samego siebie zawsze była jednym z jego największych atutów. Jednak reszta filmu też nie jest taka zła. Wiedząca, niezręczna komedia udaje się przezwyciężyć tandetność efektów specjalnych (krew CGI i eksplozje itp.), a niektóre postacie są bardzo zabawne. Ogólnie byłem mile zaskoczony tym.

doc. Nikodem Laskowski

To naprawdę zabawny film, aż do momentu, w którym Arnie śpiewa piosenkę country na końcu. W pewnym sensie założyłem, że jest to kolejna praca polegająca na wykorzystaniu gwiazdy do promocji filmu i nie ma jej w nim, i tak to wyglądało przez długi czas. Arnie pojawia się w filmie dopiero w 67 minucie, ale potem jest prawie niezmienny. Jednak rzeczywisty film do czasu, gdy Arnie jest naprawdę dobry i staje się lepszy, gdy się pojawi. To ma być głupie i ma kilka świetnych momentów. Arnie dostarcza również kilka swoich słynnych linerów (w stylu największych hitów). Myślę, że ci, którym się to nie podobało, może nie sedno sprawy. Baw się dobrze, oczywiście zrobili!

Dominika Michalak

Zwiastun

Podobne filmy

Berek

Tag