Informacje o filmie

Athena-1, stacja kosmiczna należąca do firmy zajmującej się manipulacją genami, Energyne, zostaje zniszczona po mutacji i spustoszeniu szczura laboratoryjnego. Dr Kerry Atkins, samotny żyjący członek załogi, otrzymuje od dyrektora generalnego Claire Wyden polecenie odzyskania pojemników badawczych zawierających patogen. Atkins jest w stanie uciec w kapsule ratunkowej, gdy stacja imploduje, ale z powodu obrażeń od szczura rozpada się po ponownym wejściu, zabijając ją. Spadające kawałki pozostawiają ślad gruzu w Stanach Zjednoczonych, w tym w Everglades na Florydzie, gdzie amerykański krokodyl konsumuje pojemnik, oraz w lesie w Wyoming, gdzie szary wilk jest narażony na działanie patogenu. Prymatolog Davis Okoye, były żołnierz sił specjalnych armii amerykańskiej i członek jednostki antykłusowniczej, pracuje w San Diego Wildlife Sanctuary. Zaprzyjaźnił się z rzadkim albinosem, gorylem nizinnym, zachodnim o imieniu George, który uratował go przed kłusownikami, i komunikuje się z Georgem za pomocą języka migowego i gestów rąk. W nocy jeden z kanistrów rozbija się w habitacie George'a, a George zostaje wystawiony na działanie patogenu..

Doceń ten film za to, czym jest: zabawną, bezmyślną, pełną akcji rozrywką. Nie trzeba tego analizować, analizować ani porównywać. Moje jedyne zarzuty to to, że pismo było zbyt luźne i powinno zostać zredagowane o 15-20 minut, aby utrzymać wyższe tempo przez cały czas. Poza tym nie jestem fanem postaci siostry i brata dyrektora generalnego Energyne - byli zbyt tandetni, denerwujący i tani film. Wszyscy pozostali aktorzy byli obsadzeni i grali świetnie, a Dwayne bawił się jak zawsze. SFX/VFX również były świetne. Zabawne i zasłużone 8/10 ode mnie

Hubert Krajewski

Ok, zobaczmy. Film oparty na niezwykle prostej grze wideo o potworach wspinających się po budynkach i zjadających ludzi. Czy ludzie myślą, że to będzie materiał na Oscara? Kocham Godzillę. Uwielbiam Kong Skull Island, Pacific Rim, rozumiesz. To gigantyczny film o potworach z The Rock i Neganem w nim. I to jest beczka zabawy. Humor jest dobry, efekty świetne, fabuła ciekawa, tempo szybkie, postacie są zabawne. Jeśli możesz wyłączyć swój mózg i po prostu dobrze się bawić, pokochasz to. Dla ludzi, którzy mówią, że go nienawidzą, muszę zakwestionować ich powody wydawania pieniędzy na film, który jest wyraźnie przedstawiony w zwiastunie i sam w sobie. Jeśli ci się to nie podobało, czego się spodziewałeś?????

Amelia Krajewska

Film o starej grze zręcznościowej z Rockiem w roli głównej? Wlicz mnie. Wszedłem z wyłączonym mózgiem i dostałem kilka chichotów i, w większości, wszystko, czego się spodziewałem.

inż. inż. Gustaw Przybylski

„Szał” to jedna z tych bezmózgich rozrywek, pełnych frazesów, dziur w fabule oraz banalnej i okropnej fabuły. Ale jeśli nie masz nic do roboty, a chcesz spędzić wolny czas na zabawie i jedzeniu popcornów, polecamy „Rampage”. Widz zobaczy gorącego Malina Akermana, przypomni sobie Negana i roześmieje się białą repliką King Konga, niszczącego na głowie potwora, na którego głowę nie działają cztery pociski, za pomocą stalowego pręta w oku. Mój głos to sześć. Tytuł (Brazylia): „Rampage: Destruição Total” („Rampage: Total Destruction”)

Konstanty Kowalski

Zwiastun

Podobne filmy