Kiedy trio dowie się, gdzie jest rancho? Natychmiast pędzą do jego domu. Ale zostałem zszokowany, gdy zobaczyłem, że to nie ten, którego się spodziewają, to ktoś inny. Prawdziwe Rancho. Trio zagroziło mu, że powie, gdzie jest ich przyjaciel. W końcu znaleźli rancho (Amir Khan). A on mieszkał nad jeziorem. Być nauczycielem. Pia podbiega do niego, całuje go i wyznaje swoją miłość. A potem raju i faran również tam docierają. Uściskać się. Następnie pia zapytaj go o jego prawdziwe imię. Odpowiada, że ​​"phunsukh wangdoo" jest największym naukowcem, którego chatur desperacko poszukuje. Chatur również tam dociera i mówi, że jest zwycięzcą zakładu, więc zasługuje na pióro, które dał Rancho przez Virusa. Kiedy miał już iść, Rancho (phunsukh wangdoo) woła chatur i zdał sobie sprawę, że kim jest Rancho. Więc on poza tym, że on (Rancho) jest zwycięzcą. Po tym, jak żyli długo i szczęśliwie. „W nauce nie zawsze chodzi o sukces czy sławę. Chodzi o wiedzę”.

Trudno mi zrecenzować ten film, bo nie widziałem dużej ilości indyjskich filmów – chyba nie więcej niż kilkadziesiąt. Większość z tych, które widziałem, była cudownie zabawna, ale daleko mi do eksperta od Bollywood. Z tego powodu trudno mi się zorientować, jak dobry jest ten film w porównaniu z innymi filmami z tego kraju. Zastanów się nad tym, czytając tę ​​recenzję. Może to być jedna z najlepszych ofert, jakie Indie mają do zaoferowania, albo po prostu tak mi się wydaje. Jak wiele indyjskich filmów, jest to bardzo, bardzo długi film – trwający prawie trzy godziny. Kiedy film jest zły lub po prostu w porządku, to może wydawać się wiecznością, ale ponieważ „3 Idiots” jest bardzo, bardzo dobrym filmem, pokochałam jego długość. I, jak większość filmów tego gatunku, ma swój udział w zwykłym śpiewie i tańcu tak obcym filmom z innych krajów. Jedno, co powinieneś wiedzieć, to to, że określenie rodzaju filmu nie jest łatwe. W dużej mierze jest to komedia, ale ma też wiele wzruszających momentów (trzymaj Kleenex w pobliżu), kilka egzystencjalnych momentów, w których odkrywają sens życia i pracy, a także jest czułym filmem o przyjaźni. I, jak zauważyła moja córka, kiedy zobaczyła film, uwielbiała to, że mężczyźni w filmie nie boją się płakać – coś, co rzadko widuje się w westernach. Jeśli chodzi o fabułę, jest bardzo długa i skomplikowana, a ja mógłbym opowiedzieć, co się dzieje. Ale nie chcę zepsuć ani jednej wspaniałej chwili, więc radzę po prostu usiąść i oglądać – a jeśli dasz temu szansę, mogę prawie zagwarantować, że będziesz się świetnie bawić przy tym przejmującym i zabawnym filmie. Cudowne i warte twojego czasu - z cudownym scenariuszem, wspaniałymi postaciami i mnóstwem chwil, które sprawiły, że się uśmiechnąłem... i kilkoma, które doprowadziły mnie do łez. Zobacz ten film.

doc. Aniela Sadowska

Poprosiłem moich współpracowników, aby polecili film z Bollywood. Spodziewałem się „Głupi i głupszy” po tytule. Wcale tak nie było. To bardziej inspirująca komedia z poważnymi, ale dobrymi przesłaniami. Bardziej trafnym tytułem byłby „Legenda Rancho”. Dziwne dla mnie jest to, że w filmie mówią częściowo po angielsku, częściowo w hindi, tak jak niektórzy mówią po hiszpańsku, jak sądzę. Nie znam żadnego z aktorów, ale aktorstwo było dobre i było mnóstwo humoru. Postacie były wiarygodne. Większość tańców filmowych wydaje mi się trochę głupia, ale podobały mi się nawet układy taneczne w łazience. Po tym będę prosił moich współpracowników o więcej rekomendacji!

dr dr Jagoda Kozłowska

Niesamowity filmowiec. Widziałem to z rodziną w teatrze. Warte każdego grosza n warte każdej minuty. Nigdy nie widziałem tak niesamowitego filmu z Bollywood. To, co jest tak wspaniałe w filmie, to to, że cię porusza, daje nadzieję. To prosty film, ale niesie w sobie wieczne przesłanie. Ostatnie 30 minut zostało pięknie nakręconych. Bardzo dobry kierunek przez Hirani. Gwiazda obsada jest dobra, a Aamir Khan kradnie show. Montaż jest na najwyższym poziomie. Nie nudzisz się nawet przez sekundę. Świetny scenariusz. To bez wątpienia najlepszy film w historii Bollywood.

Damian Zalewski

Podobne filmy