Gene to emoji, które mieszka w Textopolis, cyfrowym mieście w telefonie jego użytkownika Alexa. Jest synem dwóch emotikonów meh o imieniu Mel i Mary i jest w stanie wypowiadać różne miny pomimo wychowania rodziców. Jego rodzice wahają się, czy pójdzie do pracy, ale Gene nalega, aby mógł czuć się użyteczny. Po otrzymaniu wiadomości od swojej sympatii Addie, Alex postanawia wysłać jej emotikon. Kiedy Gene zostaje wybrany, wpada w panikę, robi panikę i niszczy centrum tekstu. Gene zostaje wezwany przez Smilera, uśmiechniętą emotikonę i lidera centrum tekstowego, który dochodzi do wniosku, że Gene jest „awarią” i dlatego musi zostać usunięty. Gene jest ścigany przez boty, ale ratuje go Hi-5, niegdyś popularny emoji, który stracił sławę z powodu braku użycia. Mówi Gene, że można go naprawić, jeśli znajdą hakera, a Hi-5 towarzyszy mu, aby mógł odzyskać swoją sławę.

Biznes filmowy już się skończył. Film emoji sprawił, że każdy inny film stał się przestarzały. Założę się, że nawet Scorsese zmienił znaczenie filmów „kinowych” po obejrzeniu tego filmu. Dotarliśmy do uosobienia kina. Film emoji to 10/10 prawdziwych kino.

Julita Wysocka

Wielu twierdzi, że bycie najlepszym filmem wszechczasów jest nieosiągalne. Istnieje wiele opcji co do tego, czym może być ten film. Ale jeśli jesteś 1000000 IQ, geniuszem społeczno-ekonomicznym, takim jak ja, który lubi dojrzałe emocjonalnie i bogate filmy, możesz bez cienia wątpliwości powiedzieć, że Film Emoji jest na szczycie twojej listy. Od czego mam zacząć od nieoszlifowanego diamentu. A co z postaciami: Postacie są najlepsze, jakie kiedykolwiek widziałem. Każda wprowadzona postać sprawiała, że ​​uśmiechałem się i podskakiwałem z radości bardziej niż poprzednio. Jak emoji Hi-5 grane przez Jamesa Cordena, który wykonuje godną Oscara pracę przedstawiając tę ​​rękę z zaburzeniami odżywiania. Zawsze tak, jak wyobrażałem sobie moją rękę. Rozśmieszał mnie najbardziej w tym morzu niekończących się śmiechów, ale do tego dojdziemy za chwilę. Moją ulubioną sceną z nim jest to, kiedy wymiotuje kukurydzą cukrową, a Gene mówi mu, żeby jej więcej nie jadł, a on znowu ją zjada! Leżałem na podłodze, ściskając brzuch. Emocjonalna walka Gene'a z „emoji” jest czymś na wieki, a kobiecość Jailbreak jest tak inspirująca. Mogły popaść w jej stereotypy, ale udało im się tego uniknąć w najlepszy możliwy sposób, pisząc wers, który doskonale urzeka jej postać: „Kobiety zawsze wymyślają rzeczy, za które mężczyźni przypisują sobie zasługi”. Idealna feministyczna ikona. A inne postacie są tak płynne i zabawne, jak ten Patrick Stewart, który rodzi kolejną kupę! Pismo to uosobienie pocałunku szefa kuchni. Śmiech jest na miejscu, a każdy żart daje mi więcej powodów do oglądania innych niesamowitych eposów, takich jak Arctic Dogs i Shark Tale. Sceny i ich konstrukcja są pozaboskie. Przepływ filmu płynie bardziej naturalnie, ponieważ nadal tańczy pop emoji! Lokowanie produktów było doskonale wkomponowane w fabułę i przez większość czasu prawie ich nie zauważałem. Były TAK subtelne, w przeciwieństwie do The Lego Movie, które całkowicie poszło na tym froncie. Animacja odbywa się z wyraźnymi 100 klatkami na sekundę w jakości 4K. Widok postaci poruszających się na ekranie był niesamowity. A jak mogłem zapomnieć o Alexie? Tak, śrubka Inside Out, to jest po prostu wyraźniej zdefiniowana wersja Riley wraz z piosenką Bubble butt! Ludzka postać dziewczyny jest na 3 miejscu na mojej aktualnej liście waifu, którą opublikuję później na Youtube. Jest również mocno zdefiniowana, co w przeciwieństwie do większości filmów Pixara sprawiło, że poczułem, że muszę to zrobić. Moim głównym zarzutem związanym z tym zdumiewającym dziełem sztuki jest to, że nie ma w nim sługusów. Żadnych odniesień, żadnych żartów na ich temat, nawet krzyku. W filmie nie było nawet postaci podobnych do stworów. Gdyby je miał, niech to będzie 1234/100, ale dostanie ode mnie 1233/100. Podziel się ze znajomymi i spędź wieczór filmowy z tą zapierającą dech w piersiach muzą dzisiejszego społeczeństwa.

dr Sylwia Szymańska

Zwiastun

Podobne filmy